Як стати користувачем особистого кабінету споживача (фізична особа)


Для можливості передавати показники лічильників необхідно зареєструватися. Для цього натисніть у віконечку Особистий кабінет – «Почати реєстрацію».


У формі реєстрації вкажіть:

Номер телефону

Пароль (не менше 6 символів)

Електронну пошту

Особовий рахунок (унікальний цифровий код для кожного абонента, вказаний на ваших квитанціях на оплату)

Вулиця*

Будинок*

Квартира**

* Вулицю і будинок необхідно обрати із варіантів, які пропонує програма. Наприклад: якщо Ви проживаєте по вулиці В’ячеслава Чорновола, напишіть В’ячеслава і перед вами відразу з’явиться список вулиць, назва яких так починається. Аналогічно і з номером будинку.

Також зверніть увагу, що необхідно писати офіційну назву вулиці українською мовою, а не скорочену (офіційна назва зазначена в квитанції на оплату послуг)


** Мешканцям приватного сектору не потрібно заповнювати це поле, за винятком, коли приватне домоволодіння поділено на квартири.


Вказані дані дадуть можливість впевнитись, що саме Вам належить вказаний особовий рахунок, та забезпечать конфіденційність відомостей про вашу особу згідно положень Закону України «Про захист персональних даних». Якщо ви помилилися при введенні особового рахунку, або невірно зазначили вашу адресу, система реєстрації наддасть можливість виправити помилку. Подальша реєстрація доступна лише у випадку, коли обидва згадані параметри будуть вказані вірно.Після того, як ви заповните усі поля і навпроти кожного загориться зелена галочка – натисніть зареєструватися.


На вказану Вами електронну пошту буде вислано лист-повідомлення про реєстрацію. Тепер можливо користуватися особистим кабінетом.


У разі виникнення запитань щодо роботи особистого кабінету, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: water_boti@ukr.net